Proof is in the Pudding Bowls

Proof is in the Pudding Bowls

A set of four 8-ounce dessert bowls with 4 different theorems and proofs. Learn while you enjoy a delicious bowl of pudding!
Regular price $30.00
Unit price  per 






Our Contact Center is waiting for your call.


Boring summer? There’s got to be a better way! July 5-11, all new summer camps purchases are buy one, get one half off.

Call 651-221-4511 to use the buy one, get one half off promotion. Discount available via phone only.

Camp On